Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ko 1 | St 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bor | 61 | 17,35 | TC | - | - | 0 |
2. | Kladruby | 51 | 18,36 | TC | - | - | 0 |
3. | Křelovice | 33 | 18,51 | PS | - | - | 0 |
4. | Kostelec | 27 | 18,58 | TC | - | - | 0 |
5. | Stříbro | 25 | 18,18 | TC | - | - | 0 |
6. | Nové Sedliště | 20 | 18,83 | TC | - | - | 0 |
-. | Staré Sedliště | 20 | 19,69 | TC | - | - | 0 |
8. | Nahý Újezdec | 19 | 17,96 | TC | - | - | 0 |
9. | Labuť | 9 | 29,59 | TC | - | - | 0 |
10. | Halže | 7 | 20,71 | TC | - | - | 0 |
-. | Brod nad Tichou | 7 | 21,59 | TC | - | - | 0 |
12. | Planá | 5 | 25,03 | TC | - | - | 0 |
13. | Čelákovy | 4 | 18,49 | PJ | - | - | 0 |
14. | Lom u Tachova | 3 | 21,88 | TC | - | - | 0 |
15. | Stráž | 1 | 20,64 | TC | - | - | 0 |
-. | Damnov | 1 | 29,44 | TC | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ko 1 | St 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bor | 61 | 21,68 | TC | - | - | 0 |
2. | Kostelec | 52 | 21,08 | TC | - | - | 0 |
3. | Halže | 31 | 23,82 | TC | - | - | 0 |
4. | Damnov | 6 | 41,28 | TC | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ko 1 | St 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bor | 127 | 14,65 | TC | 13 | ||
2. | Stříbro | 117 | 16,35 | TC | 27 | ||
3. | Brod nad Tichou | 87 | 15,77 | TC | 23 | ||
4. | Tachov | 71 | 16,39 | TC | 22 | ||
5. | Chodová Planá | 66 | 18,32 | TC | - | 7 | |
6. | Černošín | 48 | 19,50 | TC | 8 | ||
7. | Hošťka | 47 | 18,67 | TC | 4 | ||
8. | Planá | 41 | 19,74 | TC | 12 | ||
9. | Halže | 40 | 21,46 | TC | 10 | ||
10. | Ctiboř | 23 | 22,13 | TC | - | 4 | |
11. | Kostelec | 19 | 20,19 | TC | - | 7 | |
12. | Čermná | 6 | 22,69 | DO | - | 6 | |
13. | Chodová Planá II | 3 | 44,63 | TC | - | - | 0 |
14. | Stráž | 2 | 33,62 | TC | - | 2 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ko 1 | St 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brod nad Tichou | 143 | 17,70 | TC | 30 | ||
2. | Planá I | 89 | 20,11 | TC | 24 | ||
-. | Stříbro | 89 | 21,34 | TC | 20 | ||
4. | Planá III | 71 | 20,62 | TC | 12 | ||
5. | Kladruby | 70 | 21,45 | TC | 16 | ||
6. | Planá II | 65 | 19,73 | TC | 14 | ||
7. | Hošťka | 45 | 26,64 | TC | - | 5 | |
8. | Halže | 30 | 26,20 | TC | - | - | 0 |
9. | Stříbro II | 23 | 23,88 | TC | - | - | 0 |
10. | Stráž | 5 | 36,10 | TC | - | 5 | |
11. | Chodová Planá | 4 | 37,54 | TC | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 45 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: