Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 25. 06. 2022 2022/07/01 Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec TU VČHL
2 18. 06. 2022 2022/07/02 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
3 18. 06. 2022 2022/07/01 Sněžné, 6. kolo Podorlické hasičské hasičské ligy 2022 RK -
4 18. 06. 2022 2022/07/02 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
5 26. 06. 2022 2022/07/01 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice OL -
6 27. 06. 2022 2022/06/30 Pohořelice, fotbalové hřiště, Pohořelice- 4.kolo ZLPS ZL -
7 18. 06. 2022 2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
8 19. 06. 2022 2022/07/01 Olšovec, O pohár starosty OÚ PR VCPR
9 19. 06. 2022 2022/07/01 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
10 20. 06. 2022 2022/07/02 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
11 24. 06. 2022 2022/07/01 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
12 02. 07. 2022 2022/07/02 Olbramovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice BN BNL
13 27. 06. 2022 2022/07/01 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce TR -
14 02. 06. 2022 2022/07/02 Hněvošice, 3. kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku OP -
15 27. 06. 2022 2022/07/01 Dubenec, JL Dubenec TU JL
16 26. 06. 2022 2022/07/02 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B OL ONL
17 02. 06. 2022 2022/07/02 hřiště TJ Sokol, Karlovice (2B) BR -
18 19. 06. 2022 2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
19 18. 06. 2022 2022/07/03 Kobeřice, 4. kolo Moravskoslezkého poháru v požárním útoku OP -
20 27. 06. 2022 2022/07/03 Študlov fotbalové hřiště, 16. Ročník memoriálu Jindřicha Polácha VS -
21 22. 06. 2022 2022/07/03 Částkov, 51.ročník O křišťálový pohár Hejt. Zlínského kraje UH VCUH
22 26. 06. 2022 2022/07/04 areál „V Hliníku“ ve Vojnicích, IX. ročník hasičské soutěže ve Vojnicích, 2B OL -
23 08. 06. 2022 2022/07/05 fotbalové hřiště, Leskovec nad Moravicí (2B) BR -
24 11. 06. 2022 2022/07/04 Lanžhot, Na Šlajsi - hřiště, O putovní pohár města Lanžhot M+Ž+DOR 6. kolo BHL BV BHL
25 25. 06. 2022 2022/07/09 Kynice, Kynice HB HBHL
26 25. 06. 2022 2022/07/08 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 4.kolo ZNL ZN ZNL
27 25. 06. 2022 2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
28 25. 06. 2022 2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
29 20. 06. 2022 2022/07/09 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice BR -
30 24. 06. 2022 2022/07/08 Uhřičice-fotbalové hřiště, 6.kolo MP - Memoriál V. Baďury PR MPMHJ
31 25. 06. 2022 2022/07/09 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
32 26. 06. 2022 2022/07/08 Budilov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
33 27. 06. 2022 2022/07/08 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
34 01. 07. 2022 2022/07/08 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
35 03. 07. 2022 2022/07/09 Dětkovice, 5. kolo BIOMAC HE - Dětkovice (3B) PV BIOMAC HE
36 27. 06. 2022 2022/07/08 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriál br. F. Horníka v PÚ - 2B PR -
37 25. 06. 2022 2022/07/07 Veselá, O pohár Veselé VS VHL
38 25. 06. 2022 2022/07/08 BUDILOV, BUDILOV PT PBHL
39 25. 06. 2022 2022/07/08 Velké Pavlovice, fotbal.hřiště, O pohár starosty Velké Pavlovice,3B M+Ž,7.kolo BHL BV BHL
40 25. 06. 2022 2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B JI PLPU
41 29. 06. 2022 2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
42 26. 06. 2022 2022/07/08 Nedašova Lhota, Noční pohárová soutěž ZL JLNS
43 26. 06. 2022 2022/07/10 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU EXČR
44 26. 06. 2022 2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
45 05. 07. 2022 2022/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH V.O. a Vinařství Tomáše Juráka ZL -
46 22. 06. 2022 2022/07/10 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
47 27. 06. 2022 2022/07/14 Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž, O pohár starosty obce, noční, 2B, nutné potvrzení! ZN -
48 26. 06. 2022 2022/07/15 Vidče hřiště Sahara, Noční pohárová soutěž,2B. VS -
49 25. 06. 2022 2022/07/16 Václavov u Bruntálu fot.hřistě, Memoriál Jana Strápka BR -
50 02. 07. 2022 2022/07/16 Kámen, Kámen HB HBHL
51 11. 07. 2022 2022/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
52 02. 07. 2022 2022/07/16 Krchleby, Třináctá Krchlebská káď DO OPH
53 02. 07. 2022 2022/07/16 Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B PE PLPU
54 02. 07. 2022 2022/07/16 Hodonice, hasičské hřiště DOR, O pohár Hodonice, 5.kolo ZNL pouze DOROST ZN ZNL
55 03. 07. 2022 2022/07/15 Černotín, O pohár starosty OÚ PR VCPR
56 03. 07. 2022 2022/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
57 03. 07. 2022 2022/07/15 Novosedly, ŠHL 2022 ST ŠHL
58 08. 07. 2022 2022/07/15 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
59 10. 07. 2022 2022/07/16 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
60 02. 07. 2022 2022/07/14 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
61 03. 05. 2022 2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
62 16. 05. 2022 2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B ZN -
63 02. 07. 2022 2022/07/15 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT PBHL
64 06. 07. 2022 2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
65 10. 07. 2022 2022/07/16 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B PV ONL
66 02. 07. 2022 2022/07/16 Křištín - Areál SDH, Noční soutěž Křištín KT CHNHL
67 03. 07. 2022 2022/07/15 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú ZL JLNS
68 03. 07. 2022 2022/07/15 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
69 03. 07. 2022 2022/07/17 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
70 01. 07. 2022 2022/07/16 Prlov, areál (U Smrku), Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
71 01. 07. 2022 2022/07/16 areál hz SDH Služovice, SLUŽOVICE - 5.kolo Moravskoslezského poháru na 2B OP -
72 22. 06. 2022 2022/07/21 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž Častohostice TR -
73 09. 07. 2022 2022/07/23 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku TC TCL
74 23. 06. 2022 2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B) JE -
75 09. 07. 2022 2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
76 09. 07. 2022 2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
77 09. 07. 2022 2022/07/23 Rohatec u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
78 17. 07. 2022 2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B) OL BIOMAC HE
79 11. 07. 2022 2022/07/22 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
80 09. 07. 2022 2022/07/22 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR, 8. kolo BHL BV BHL
81 10. 07. 2022 2022/07/22 Hustopeče n. B., O pohár SDH PR VCPR
82 10. 07. 2022 2022/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
83 10. 07. 2022 2022/07/22 Přechovice, ŠHL 2022 ST ŠHL
84 17. 07. 2022 2022/07/23 Kunžak, Kunžak JH JHHL
85 30. 06. 2022 2022/07/22 Kněžpole, Hřiště, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE (Muži 3B, Ženy 2B) UH -
86 25. 06. 2022 2022/07/23 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
87 10. 07. 2022 2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
88 10. 07. 2022 2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
89 11. 07. 2022 2022/07/23 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
90 16. 07. 2022 2022/07/30 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
91 16. 07. 2022 2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů PJ ZČHL
92 25. 07. 2022 2022/07/29 Nová Ves u Chrastavy, 2.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2022 LI PKL
93 16. 07. 2022 2022/07/29 Horní Metelsko - areál SDH, 2022-Panther's pink CUP DO -
94 01. 07. 2022 2022/07/30 Budeč, V. Dětské hasičské závody v Budči JH -
95 16. 07. 2022 2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP PE PLPU
96 17. 07. 2022 2022/07/29 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
97 17. 07. 2022 2022/07/30 Meziříčko, Meziříčko ZR ŽL
98 21. 03. 2022 2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
99 25. 06. 2022 2022/07/30 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody TR -
100 03. 07. 2022 2022/07/29 Benešova Hora, Noční soutěž pro děti Memoriál Václava Maurice PT -
101 17. 07. 2022 2022/07/29 Benešova Hora (noční) - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
102 29. 06. 2022 2022/07/29 Slavonice noční, O Pohár starosty města Slavonice noční JH -
103 17. 07. 2022 2022/07/29 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
104 24. 07. 2022 2022/07/30 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B OL ONL
105 16. 07. 2022 2022/07/29 Prušánky, areál u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 3B M+Ž 9.kolo BHL HO BHL
106 15. 07. 2022 2022/07/29 Rychlov u skály, 7.kolo Moravského poháru KM MPMHJ
107 17. 07. 2022 2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
108 17. 07. 2022 2022/07/31 Radostín nad Oslavou, Radostín nad Oslavou ZR ŽL
109 01. 07. 2022 2022/07/31 Budeč, V. Hasičské závody v Budči JH -
110 22. 06. 2022 2022/08/04 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
111 23. 07. 2022 2022/08/06 Nové Sedliště, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
112 23. 07. 2022 2022/08/04 Krhová, O pohár starostky obce VS VHL
113 01. 08. 2022 2022/08/05 Jílové u Držkova, 3.kolo PKL - Jílové u Držkova 2022 JN PKL
114 22. 07. 2022 2022/08/05 Velký Týnec,hasičská zbrojnice, XIII. Ročník soutěže o putovní pohár starosty obce OL -
115 01. 06. 2022 2022/08/06 Žerotice aréna nad hradem, O putovní pohár starosty obce Žerotice ZN -
116 23. 07. 2022 2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
117 25. 07. 2022 2022/08/05 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
118 06. 07. 2022 2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B) BR -
119 24. 07. 2022 2022/08/05 Milotice n. B., O pohár SDH PR VCPR
120 24. 07. 2022 2022/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
121 24. 07. 2022 2022/08/05 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
122 24. 07. 2022 2022/08/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
123 23. 07. 2022 2022/08/07 Březí, O pohár Hořiny DO OPH
124 25. 07. 2022 2022/08/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
125 24. 07. 2022 2022/08/07 Kněžice, Pohár starosty OÚ, memoriál A. Šloufa TR TRL
126 17. 05. 2022 2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
127 07. 08. 2022 2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
128 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v Požárním útoku mladí hasiči ZN -
129 30. 07. 2022 2022/08/13 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
130 08. 08. 2022 2022/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
131 07. 08. 2022 2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
132 30. 07. 2022 2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
133 29. 07. 2022 2022/08/12 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM PHL
134 30. 07. 2022 2022/08/12 Hovorany,náhradní fotbalové hř, 5. Memoriál Miroslava Zemčíka, M+Ž+DOR.10.kolo BHL HO BHL
135 31. 07. 2022 2022/08/12 Horní Poříčí - děti, ŠHL - Děti - 2022 ST ŠHL
136 31. 07. 2022 2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
137 05. 08. 2022 2022/08/12 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
138 07. 08. 2022 2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
139 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v požárním útoku na 2B Noční ZN -
140 01. 08. 2022 2022/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
141 31. 07. 2022 2022/08/12 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
142 31. 07. 2022 2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
143 08. 08. 2022 2022/08/13 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM PKL
144 30. 07. 2022 2022/08/13 Poštorná, Na Valtické - ZŠ, O put.pohár starosty města a Zdeňka Hanáka, 11.kol BV BHL
145 31. 07. 2022 2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
146 31. 07. 2022 2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
147 09. 08. 2022 2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
148 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
149 06. 08. 2022 2022/08/20 Smilov, Smilov HB HBHL
150 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
151 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
152 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
153 12. 08. 2022 2022/08/19 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B OL -
154 15. 08. 2022 2022/08/19 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
155 06. 08. 2022 2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
156 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
157 08. 08. 2022 2022/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
158 07. 08. 2022 2022/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
159 07. 08. 2022 2022/08/19 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
160 07. 08. 2022 2022/08/19 Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
161 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
162 14. 08. 2022 2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
163 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, 2. ročník soutěže O pohár starosty obce Loučka VS VHL
164 08. 08. 2022 2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
165 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
166 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
167 27. 06. 2022 2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara BO -
168 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
169 12. 08. 2022 2022/08/27 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
170 13. 08. 2022 2022/08/27 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
171 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
172 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
173 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
174 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
175 14. 08. 2022 2022/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
176 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
177 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
178 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
179 21. 08. 2022 2022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
180 21. 08. 2022 2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B OL ONL
181 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
182 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
183 13. 08. 2022 2022/08/28 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
184 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
185 15. 08. 2022 2022/08/27 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
186 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
187 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
188 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
189 19. 08. 2022 2022/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
190 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
191 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
192 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
193 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
194 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
195 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
196 03. 08. 2022 2022/03/30 Areál Sádek, Sádek OP -
197 20. 08. 2022 2022/09/02 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
198 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
199 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
200 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
201 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
202 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
203 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
204 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
205 27. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
206 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
207 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
208 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
209 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
210 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
211 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
212 26. 08. 2022 2022/09/10 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
213 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
214 27. 08. 2022 2022/09/10 Herálec, Herálec HB HBHL
215 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce - děti, ŠHL - Děti - 2022 KT ŠHL
216 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
217 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
218 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
219 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
220 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
221 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
222 26. 06. 2022 2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
223 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
224 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
225 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
226 29. 07. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
227 02. 09. 2022 2022/09/09 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
228 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
229 26. 08. 2022 2022/09/11 Bohousová, Česká Rybná UO VCU
230 28. 08. 2022 2022/09/04 Herálec, O pohár HB HBMH
231 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
232 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
233 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
234 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
235 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
236 02. 09. 2022 2022/09/17 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
237 03. 09. 2022 2022/09/17 Srch, Srch _ PA HBHL
238 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
239 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
240 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
241 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
242 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
243 04. 09. 2022 2022/09/16 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
244 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
245 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
246 20. 08. 2022 2022/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
247 11. 09. 2022 2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
248 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
249 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
250 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
251 10. 09. 2022 2022/09/24 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
252 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
253 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
254 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
255 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
256 11. 09. 2022 2022/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
257 19. 09. 2022 2022/09/23 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1HabrovanyŽeny Ivanovice na Hané42022-07-01 21:58:34
2HabrovanyMuži Ivanovice na Hané42022-07-01 21:56:37
3HabrovanyŽeny Radslavice22022-07-01 21:55:30
4HabrovanyMuži Mokrá72022-07-01 21:34:52
5areál hz SDH Služovicenerozlišeno Tošodry fire team82022-07-01 21:18:00
6NevřeňMuži Zahorčice222022-07-01 21:15:28
7Svésedlicenerozlišeno Kožušany32022-07-01 21:14:07
8Svésedlicenerozlišeno Velký Týnec112022-07-01 21:10:16
9Velké Pavlovice, fotbal.hřištěnerozlišeno Velké Pavlovice112022-07-01 20:51:12
10areál hz SDH Služovicenerozlišeno Stachovice22022-07-01 20:01:27
11HabrovanyMuži Křenovice102022-07-01 20:01:21
12HabrovanyŽeny Křenovice72022-07-01 20:01:09
13HabrovanyMuži Mělčany52022-07-01 20:00:35
14HabrovanyŽeny Silůvky32022-07-01 20:00:21
15ŠtítaryMuži Štěnovický Borek192022-07-01 19:33:16
16Horní KameniceŽeny Štěnovický Borek182022-07-01 19:32:35
17Horní KameniceMuži Štěnovický Borek202022-07-01 19:32:28
18StýskalyMuži Štěnovický Borek212022-07-01 19:30:58
19NevřeňMuži Štěnovický Borek212022-07-01 19:30:37
20TutlekyŽeny Častolovice42022-07-01 18:57:35
21Petrov u koupalištěSmíšenéHroznová Lhota22022-07-01 18:50:24
22BatelovŽeny Budeč32022-07-01 18:14:22
23Lanžhot, Na Šlajsi - hřištěSmíšený dorostPoštorná32022-07-01 17:40:07
24RaspenavaMuži Nové Město pod Smrkem152022-07-01 16:19:22
25areál hz SDH Služovicenerozlišeno Služovice102022-07-01 15:40:42
26areál hz SDH Služovicenerozlišeno Služovice52022-07-01 15:40:24
27areál hz SDH Služovicenerozlišeno Služovice12022-07-01 15:39:54
28Hodonice, Hasičské hřiště, M+ŽMuži Vítonice72022-07-01 15:09:13
29Študlov fotbalové hřištěnerozlišeno Loučka112022-07-01 14:42:13
30Petrov u koupalištěŽeny Kuželov32022-07-01 14:41:37
31Všekarynerozlišeno Strýčkovice202022-07-01 14:05:33
32Všekarynerozlišeno Strýčkovice162022-07-01 14:04:25
33Kněžpole, HřištěŽeny Hradčovice22022-07-01 14:03:12
34Mastník, areál Na BráněMuži Budíkovice92022-07-01 13:40:40
35Kožušanynerozlišeno Bezděčí u Trnávky262022-07-01 13:15:52
36Svésedlicenerozlišeno Mladeč302022-07-01 13:14:31
37Petrov u koupalištěMuži Mistřín32022-07-01 12:40:06
38Uhřičice-fotbalové hřištěŽeny Morkovice52022-07-01 12:27:17
39Uhřičice-fotbalové hřištěMuži Morkovice92022-07-01 12:26:59
40Kněžpole, Hřištěnerozlišeno Hradčovice92022-07-01 12:19:10
41KyniceŽeny Herálec12022-07-01 11:59:02
42Kobeřicenerozlišeno Hradiště322022-07-01 11:42:52
43Kobeřicenerozlišeno Hradiště302022-07-01 11:42:42
44KyniceSmíšený dorostHerálec102022-07-01 11:35:33
45Staré Sedliště, náhr. hřištěDospělíHalže92022-07-01 10:54:11
46StýskalyMuži Město Touškov192022-07-01 10:31:53
47Kožušanynerozlišeno Velká (Hranice III)612022-07-01 10:19:27
48Kožušanynerozlišeno Dětkovice602022-07-01 10:16:14
49Kněžpole, Hřištěnerozlišeno Křenovice72022-07-01 10:05:53
50RaspenavaŽeny Jeřmanice92022-07-01 09:40:57
51Kněžpole, Hřištěnerozlišeno Mistřice42022-07-01 09:40:48
52Kněžpole, Hřištěnerozlišeno Jarošov52022-07-01 09:38:12
53RaspenavaMuži Karlinky142022-07-01 09:34:06
54Študlov fotbalové hřištěnerozlišeno Karolinka Sklárny52022-07-01 09:22:57
55Kněžpole, Hřištěnerozlišeno Chvalnov22022-07-01 09:09:23
56Kněžpole, Hřištěnerozlišeno Kněžpole32022-07-01 09:07:56
57Kněžpole, Hřištěnerozlišeno Staré Město12022-07-01 09:07:46
58Kožušanynerozlišeno Krasice - Prostějov242022-07-01 08:44:30
59Kožušanynerozlišeno Cholina542022-07-01 08:22:41
60RaspenavaŽeny Hodkovice nad Mohelkou102022-07-01 08:09:53
61Všekarynerozlišeno Březí122022-07-01 07:23:22
62Kožušanynerozlišeno Pavlov302022-07-01 06:41:19
63RaspenavaPS-12 mužiPetrašovice142022-07-01 00:22:29
64Budilov - dětiMladší žáci Budilov12022-06-30 23:50:14
65Kožušanynerozlišeno Kosov592022-06-30 23:45:57
66Lanžhot, Na Šlajsi - hřištěŽeny Hroznová Lhota22022-06-30 23:41:30
67Kožušanynerozlišeno Maršíkov552022-06-30 23:10:14
68DubenecŽeny Radimovice162022-06-30 22:46:06
69Nedašova Lhotanerozlišeno Rudimov282022-06-30 22:43:42
70Kožušanynerozlišeno Olšany u Prostějova222022-06-30 22:38:21
71DubenecMuži Trnov152022-06-30 22:35:48
72DubenecMuži Dubenec172022-06-30 22:31:46
73DubenecMuži Výrava202022-06-30 22:30:15
74DubenecMuži Bašnice142022-06-30 22:03:01
75Kožušanynerozlišeno Janovice162022-06-30 21:58:52
76DubenecMuži Olešnice292022-06-30 21:54:50
77Svésedlicenerozlišeno Chořelice212022-06-30 21:49:49
78Staré Sedliště, náhr. hřištěDospělíBor82022-06-30 21:49:48
79Kožušanynerozlišeno Velký Týnec332022-06-30 21:47:32
80RaspenavaMuži Raspenava132022-06-30 21:40:46
81RaspenavaPS-12 mužiRaspenava122022-06-30 21:37:59
82StýskalyMuži Mokrouše182022-06-30 21:00:29
83Horní KameniceMuži Mokrouše192022-06-30 20:59:40
84Mikulovice hřištěnerozlišeno Grešlové Mýto32022-06-30 20:57:59
85Lukov u Znojmanerozlišeno Grešlové Mýto32022-06-30 20:56:55
86Žerotice aréna nad hrademnerozlišeno Grešlové Mýto32022-06-30 20:51:55
87KobeřiceMuži Svoboda22022-06-30 20:39:49
88TopolanyŽeny Pustiměř72022-06-30 19:52:07
89Kožušanynerozlišeno Šumvald582022-06-30 19:23:48
90KobeřiceŽeny Neplachovice82022-06-30 19:01:24
91Petrov u koupalištěŽeny Vacenovice22022-06-30 18:08:51
92RaspenavaŽeny Slatiny82022-06-30 18:03:19
93LáseniceMuži Lomnice nad Lužnicí92022-06-30 18:00:29
94RaspenavaMuži Jirkov92022-06-30 17:07:53
95RaspenavaMuži Desná III32022-06-30 16:24:51
96RaspenavaPS-12 mužiČeská Lípa112022-06-30 16:22:02
97DubenecŽeny Olešnice142022-06-30 16:15:24
98Kožušanynerozlišeno Nová Dědina452022-06-30 14:15:05
99Slavonice nočnínerozlišeno Knínice122022-06-30 13:29:55
100Slavonice nočnínerozlišeno Knínice42022-06-30 13:29:35
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání