Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Vsetínská hasičská liga
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Vysoké Pole | Zlín | 14,82 | 14,73 | 14,82 |
|
| 2. | Lešná | Vsetín | 14,93 | 14,72 | 14,93 | |
| 3. | Lhotsko | Zlín | 14,96 | 14,96 | 14,68 | |
| 4. | Pozděchov | Vsetín | 15,52 | 14,24 | 15,52 | |
| 5. | Luboměř | Nový Jičín | 15,65 | 15,43 | 15,65 | |
| 6. | Velké Karlovice | Vsetín | 16,03 | 16,03 | 15,07 | |
| 7. | Mirošov | Zlín | 16,28 | 16,28 | 15,00 |
|
| 8. | Veselá | Vsetín | 16,56 | 15,91 | 16,56 | |
| 9. | Lidečko | Vsetín | 16,90 | 16,90 | 14,85 | |
| 10. | Tošovice | Nový Jičín | 17,49 | 16,93 | 17,49 | |
| 11. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 18,09 | 16,92 | 18,09 | |
| 12. | Študlov | Vsetín | 20,98 | 20,45 | 20,98 | |
| 13. | Leskovec | Vsetín | 22,08 | 19,74 | 22,08 | |
| 14. | Seninka | Vsetín | 24,14 | 23,51 | 24,14 | |
| 15. | Střelná | Vsetín | 30,59 | 25,42 | 30,59 | |
| 16. | Oznice | Vsetín | NP | 22,39 | 52,70 | |
| 16. | Setechov | Bytča | NP | - | - | |
| 16. | Lidečko Račné | Vsetín | NP | - | - | |
| 16. | Bratřejov B | Zlín | NP | - | - | |
| 16. | Jasenice | Vsetín | NP | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Vsetínská hasičská liga
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Jarcová | Vsetín | 18,36 | 17,77 | 18,36 | |
| 2. | Bratřejov | Zlín | 18,80 | 18,80 | 17,43 | |
| 3. | Velké Karlovice | Vsetín | 19,71 | 18,13 | 19,71 | |
| 4. | Prlov | Vsetín | 19,92 | 19,92 | 18,76 | |
| 5. | Setechov | Bytča | 20,28 | 18,80 | 20,28 | |
| 6. | Vydrná | Púchov | 21,82 | 21,82 | 20,60 | |
| 7. | Dubková | Púchov | 22,90 | 22,90 | 22,29 | |
| 8. | Hovězí | Vsetín | 23,24 | 23,24 | 21,17 | |
| 9. | Ublo | Zlín | 23,98 | 23,64 | 23,98 | |
| 10. | Vysoké Pole | Zlín | 25,63 | 24,65 | 25,63 | |
| 11. | Jablůnka | Vsetín | 28,39 | 28,39 | 27,58 | |
| 12. | Jasenice | Vsetín | NP | - | - | |
| 12. | Prlov B | Vsetín | NP | - | - | |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Vsetínská hasičská liga
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Vysoké Pole | Zlín | 14,73 | 14,82 | 14,82 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 2. | Lešná | Vsetín | 14,72 | 14,93 | 14,93 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 3. | Lhotsko | Zlín | 14,96 | 14,68 | 14,96 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 4. | Pozděchov | Vsetín | 14,24 | 15,52 | 15,52 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 5. | Luboměř | Nový Jičín | 15,43 | 15,65 | 15,65 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 6. | Velké Karlovice | Vsetín | 16,03 | 15,07 | 16,03 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 7. | Mirošov | Zlín | 16,28 | 15,00 | 16,28 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 8. | Veselá | Vsetín | 15,91 | 16,56 | 16,56 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 9. | Lidečko | Vsetín | 16,90 | 14,85 | 16,90 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 10. | Tošovice | Nový Jičín | 16,93 | 17,49 | 17,49 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 11. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 16,92 | 18,09 | 18,09 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 12. | Študlov | Vsetín | 20,45 | 20,98 | 20,98 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 13. | Leskovec | Vsetín | 19,74 | 22,08 | 22,08 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 14. | Seninka | Vsetín | 23,51 | 24,14 | 24,14 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 15. | Střelná | Vsetín | 25,42 | 30,59 | 30,59 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 16. | Lidečko Račné | Vsetín | - | - | NP | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 17. | Bratřejov B | Zlín | - | - | NP | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 18. | Setechov | Bytča | - | - | NP | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 19. | Jasenice | Vsetín | - | - | NP | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 20. | Oznice | Vsetín | 22,39 | 52,70 | NP | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Jarcová | Vsetín | 17,77 | 18,36 | 18,36 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 2. | Bratřejov | Zlín | 18,80 | 17,43 | 18,80 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 3. | Velké Karlovice | Vsetín | 18,13 | 19,71 | 19,71 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 4. | Prlov | Vsetín | 19,92 | 18,76 | 19,92 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 5. | Setechov | Bytča | 18,80 | 20,28 | 20,28 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 6. | Vydrná | Púchov | 21,82 | 20,60 | 21,82 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 7. | Dubková | Púchov | 22,90 | 22,29 | 22,90 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 8. | Hovězí | Vsetín | 23,24 | 21,17 | 23,24 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 9. | Ublo | Zlín | 23,64 | 23,98 | 23,98 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 10. | Vysoké Pole | Zlín | 24,65 | 25,63 | 25,63 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 11. | Jablůnka | Vsetín | 28,39 | 27,58 | 28,39 | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 12. | Jasenice | Vsetín | - | - | NP | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| 13. | Prlov B | Vsetín | - | - | NP | 2012/07/21 |
Pravidla Vsetínská hasičská liga |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2025/07/13 |
Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B |
FSEU |
| 2025/07/13 |
Prlov, areál, Memoriál obětí Prlova !!ZRUŠENO!! |
FSEU |
| 2024/07/14 |
Prlov- areál U Smrku, Memoriál obětí Prlova, 2B |
FSEU |
| 2023/07/16 |
Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B |
FSEU |
| 2023/07/16 |
Prlov, areál, Memoriál obětí Prlova, dětská soutěž |
FSEU |
| 2021/07/11 |
Prlov, areál (U Smrku), Memoriál obětí Prlova, 2B |
FSEU |
| 2021/07/11 |
Prlov, areál (U Smrku), dětská soutěž, mladší a starší žáci |
FSEU |
| 2020/07/12 |
Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B |
FSEU |
| 2020/07/12 |
Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH |
FSEU |
| 2013/07/20 |
Prlov, Memoriál obětí Prlova |
VHL |
| 2012/07/21 |
Prlov, Memoriál obětí Prlova |
VHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.