| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 08. 2004 13:00 |
| Kontakt: | Ing. Karel Gába, Hranická 407, |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Výčapy | Třebíč | 17,68 | - | - | |
| 2. | Stará Ves | Frýdek-Místek | 18,04 | - | - | |
| 3. | Kunovice | Vsetín | 18,18 | - | - | |
| 4. | Radkova Lhota | Přerov | 18,65 | - | - | |
| 5. | Opatovice | Přerov | 18,88 | - | - | |
| 6. | Loukov | Kroměříž | 19,06 | - | - | |
| 7. | Paršovice | Přerov | 20,97 | - | - | |
| 8. | Petřvaldík | Nový Jičín | 21,00 | - | - | |
| 9. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 23,11 | - | - | |
| 10. | Pustkovec | Ostrava-město | 23,13 | - | - | |
| 11. | Radíkov | Přerov | 27,77 | - | - | |
| 12. | Úherce | Plzeň-sever | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bystřička | Vsetín | 14,20 | 14,40 | 14,40 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Odry | Nový Jičín | 14,63 | 14,64 | 14,64 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velká Lhota | Vsetín | 15,27 | 14,53 | 15,27 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kokory | Přerov | 15,37 | 15,85 | 15,85 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,11 | 16,04 | 16,04 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Leskovec | Vsetín | 15,66 | 16,19 | 16,19 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zborovice | Kroměříž | 16,39 | 16,26 | 16,39 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krhová | Vsetín | 17,09 | 16,79 | 17,09 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Všemina | Zlín | 15,41 | 17,28 | 17,28 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lešná | Vsetín | 17,43 | 15,53 | 17,43 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Loučka | Vsetín | 16,68 | 17,47 | 17,47 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hošťálková | Vsetín | 17,30 | 17,64 | 17,64 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Valašská Polanka | Vsetín | 17,93 | 17,60 | 17,93 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vysoká | Přerov | 17,71 | 18,88 | 18,88 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prostřední Bečva | Vsetín | 18,58 | 19,28 | 19,28 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Oznice | Vsetín | 76,00 | 74,06 | 76,00 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Výčapy | Třebíč | - | - | 17,68 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Loučka | Vsetín | 17,81 | 17,86 | 17,86 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Stará Ves | Frýdek-Místek | - | - | 18,04 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Loučka B | Vsetín | 18,15 | 18,05 | 18,15 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kunovice | Vsetín | - | - | 18,18 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Rokytnice | Vsetín | 18,24 | 18,56 | 18,56 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radkova Lhota | Přerov | - | - | 18,65 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Opatovice | Přerov | - | - | 18,88 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Loukov | Kroměříž | - | - | 19,06 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Býškovice | Přerov | 19,24 | 18,70 | 19,24 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 19,71 | 19,57 | 19,71 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Paršovice | Přerov | - | - | 20,97 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Petřvaldík | Nový Jičín | - | - | 21,00 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Odry | Nový Jičín | 21,06 | 21,62 | 21,62 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Opatovice | Přerov | 21,00 | 21,69 | 21,69 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rokytnice B | Vsetín | 20,97 | 21,81 | 21,81 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Valašské Meziříčí | Vsetín | 22,08 | 20,13 | 22,08 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vidče | Vsetín | 21,51 | 22,18 | 22,18 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | - | - | 23,11 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pustkovec | Ostrava-město | - | - | 23,13 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíkov | Přerov | - | - | 27,77 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dolní Bečva B | Vsetín | 28,79 | 28,43 | 28,79 | 2023/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Úherce | Plzeň-sever | - | - | NP | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/01 | Bystřička, hřiště U Lukášů, 18. ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce | |
| 2024/08/02 | Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce | |
| 2023/08/04 | Bystřička, hřiště U Lukášů, 16. ročník noční soutěže na Bystřičce | |
| 2020/08/07 | Bystřička, Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů | |
| 2019/08/02 | Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B | |
| 2018/08/03 | Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b | |
| 2017/08/04 | Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B | |
| 2015/08/07 | Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B | |
| 2014/08/08 | Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů | |
| 2013/08/09 | Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B | |
| 2012/08/10 | Bystřička, Noční soutěž v Pú | |
| 2012/08/10 | Bystřička, Noční pohárová soutěž Bystřička | |
| 2004/08/08 | Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















