Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenci Přípravka Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 1503 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°26*29*N,15°05*08*E |
PSČ: | 294 04 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krásná Ves | MB | 17,26 | 17,60 | 17,60 | 2021/07/17 | |
2. | Malá Skála | JN | 17,40 | 17,61 | 17,61 | 2021/09/18 | |
3. | Radimovice | LI | 17,60 | 17,81 | 17,81 | 2021/09/26 | |
4. | Košťálov | SM | 17,49 | 18,03 | 18,03 | 2023/09/16 | |
5. | Malá Skála | JN | 18,18 | 18,37 | 18,37 | 2023/08/12 | |
6. | Kosmonosy | MB | 17,33 | 18,38 | 18,38 | 2021/09/12 | |
7. | Jirkov | JN | 18,17 | 18,42 | 18,42 | 2021/08/28 | |
8. | Dubenec | TU | 18,44 | 18,30 | 18,44 | 2021/07/03 | |
9. | Tanvald | JN | 18,27 | 18,47 | 18,47 | 2021/09/11 | |
10. | Pěnčín | JN | 18,65 | 18,43 | 18,65 | 2023/08/26 | |
11. | Borovice | MB | 18,88 | 18,46 | 18,88 | 2021/07/18 | |
12. | Bechov | MB | 18,93 | 18,54 | 18,93 | 2024/05/25 | |
13. | Radimovice | LI | 18,89 | 18,94 | 18,94 | 2020/09/13 | |
14. | Košťálov | SM | 18,69 | 18,98 | 18,98 | 2020/08/15 | |
15. | Dneboh | MB | 19,10 | 18,90 | 19,10 | 2020/09/06 | |
16. | Malá Skála | JN | 18,51 | 19,13 | 19,13 | 2019/09/22 | |
17. | Krásná Ves | MB | 19,16 | 18,81 | 19,16 | 2023/07/08 | |
18. | Sychrov | MB | 19,09 | 19,32 | 19,32 | 2023/06/10 | |
19. | Krásná Ves | MB | 19,42 | 19,41 | 19,42 | 2018/05/12 | |
20. | Benešov u Semil | SM | 17,65 | 19,44 | 19,44 | 2023/09/23 | |
21. | Tanvald | JN | 18,60 | 19,45 | 19,45 | 2023/09/09 | |
22. | Kosmonosy | MB | 19,47 | 18,41 | 19,47 | 2024/05/18 | |
23. | Benešov u Semil | SM | 19,58 | 18,40 | 19,58 | 2021/09/25 | |
24. | Tanvald | JN | 19,59 | 19,59 | 19,59 | 2022/09/10 | |
25. | Krásná Ves | MB | 19,21 | 19,61 | 19,61 | 2022/07/16 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/08/21 | Bukovno | FNC | 16,41 | 7 | 9 | ||
2021/08/21 | Košťálov | PKL | 16,93 | 11 | 5 | ||
2021/07/17 | Krásná Ves | JL | 17,60 | 8 | 8 | ||
2021/09/18 | Malá Skála | JL | 17,61 | 4 | 12 | ||
2021/09/26 | Radimovice | JL | 17,81 | 9 | 7 | ||
2021/09/12 | Kosmonosy | JL | 18,38 | 12 | 4 | ||
2021/08/28 | Jirkov | JL | 18,42 | 4 | 12 | ||
2021/07/03 | Dubenec | JL | 18,44 | 6 | 10 | ||
2021/09/11 | Tanvald | JL | 18,47 | 10 | 6 | ||
2021/07/18 | Borovice | JL | 18,88 | 10 | 6 | ||
2021/09/25 | Benešov u Semil | JL | 19,58 | 13 | 3 | ||
2021/09/19 | Košťálov | JL | 19,81 | 12 | 4 | ||
2021/08/29 | Dneboh | JL | 20,35 | 12 | 4 | ||
2021/07/24 | Bechov | - | 36,50 | 1 | 0 | ||
2021/08/07 | Bechov | JL | NP | 23 | 0 | ||
2021/07/04 | Sychrov | JL | NP | 19 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo BP 20164. místo BP 20177. místo FNC 20182. místo BP 20184. místo BP 201919. místo JL 202016. místo FNC 20218. místo JL 202116. místo PKL 202314. místo BP 202317. místo FNC 202318. místo BP 2024
Fire night cup
Tým: Bechov , nejlepěí čas: 16,41 Útok,sklopka 2xB široké, body: 9 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Bechov , nejlepěí čas: 36,50 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Jizerská liga
Tým: Bechov , nejlepěí čas: 17,60 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 76 počet výsledků: 13x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Bechov , nejlepěí čas: 16,93 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2018/08/11 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2019/05/25 | Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče | |
2019/08/03 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2020/08/01 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2021/07/24 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2021/08/07 | Bechov, Pohár Formanka | |
2022/05/14 | Bechov, Pohár Formanka | |
2022/05/15 | Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka | |
2022/08/06 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | |
2023/05/28 | Bechov, Pohár Formanka | |
2023/08/05 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Bechov, Pohár Formanka | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Bechov | http://www.sdhbechov.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2021/06/26 | Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru | 11 | |
2021/07/03 | Dubenec, JL Dubenec | 18 | |
2021/07/04 | Sychrov, Káčovský pohár | 12 | |
2021/07/17 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 6 | |
2021/07/18 | Borovice, Borovický pohár | 6 | |
2021/08/07 | Bechov, Pohár Formanka | 6 | |
2021/08/21 | Bukovno, Bukovno | 16 | |
2021/08/28 | Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka | 15 | |
2021/08/28 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 7 | |
2021/08/29 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 6 | |
2021/09/11 | Tanvald, Tanvald | 15 | |
2021/09/12 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 15 | |
2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 6 | |
2021/09/19 | Košťálov, Košťálovský pohár | 6 | |
2021/09/25 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 6 | |
2021/09/26 | Radimovice, Sychrovský pohár | 6 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře