Dneboh 2025 (Mladá Boleslav)
Pohár Drábských světniček
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 08. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Miroslav Šťastný |
| Telefon: | 602456955 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Myštěves | Hradec Králové | 16,23 | 16,12 | 16,23 | 0,11 | |
![]() | 2. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,77 | 17,77 | 17,33 | 0,44 | |
![]() | 3. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,92 | 17,07 | 0,85 | |
![]() | 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,09 | 17,90 | 18,09 | 0,19 | |
![]() | 5. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 18,29 | 17,56 | 18,29 | 0,73 | |
![]() | 6. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,72 | 17,61 | 18,72 | 1,11 | |
![]() | 7. | Ploukonice | Semily | 18,97 | 16,75 | 18,97 | 2,22 | |
![]() | 8. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,14 | 18,12 | 19,14 | 1,02 | |
![]() | 9. | Bukovno | Mladá Boleslav | 19,65 | 19,19 | 19,65 | 0,46 | |
![]() | 10. | Radimovice | Liberec | 19,75 | 19,75 | 18,05 | 1,70 | |
![]() | 11. | Olešnice | Semily | 20,29 | 19,27 | 20,29 | 1,02 | |
![]() | 12. | Huť | Jablonec nad Nisou | 20,70 | 20,70 | 17,19 | 3,51 | |
![]() | 13. | Veselá | Mladá Boleslav | 20,85 | 20,85 | 20,65 | 0,20 | |
![]() | 14. | Jeřmanice | Liberec | 22,24 | 20,71 | 22,24 | 1,53 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,06 | 16,19 | 16,19 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Myštěves | Hradec Králové | 16,12 | 16,23 | 16,23 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 16,18 | 16,33 | 16,33 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,52 | 16,34 | 16,52 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrášťany | Litoměřice | 16,22 | 16,69 | 16,69 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Benešov u Semil | Semily | 16,74 | 16,90 | 16,90 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | Semily | 16,79 | 16,92 | 16,92 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,57 | 16,94 | 16,94 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Košťálov | Semily | 16,60 | 17,00 | 17,00 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,01 | 16,92 | 17,01 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Košťálov | Semily | 17,12 | 16,24 | 17,12 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Košťálov | Semily | 17,16 | 16,76 | 17,16 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Libuň | Jičín | 16,92 | 17,22 | 17,22 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ploukonice | Semily | 17,22 | 16,96 | 17,22 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Košťálov | Semily | 17,29 | 17,21 | 17,29 | 2021/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,33 | 16,85 | 17,33 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,46 | 17,34 | 17,46 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,50 | 16,96 | 17,50 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Myštěves | Hradec Králové | 17,48 | 17,52 | 17,52 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,53 | 17,23 | 17,53 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | - | - | 17,53 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Borovice | Mladá Boleslav | - | - | 17,67 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,70 | 17,51 | 17,70 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Libuň | Jičín | 17,43 | 17,76 | 17,76 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,77 | 17,33 | 17,77 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,77 | 17,75 | 17,77 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,78 | 17,17 | 17,78 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,14 | 17,84 | 17,84 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,07 | 17,92 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,93 | 17,06 | 17,93 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









