Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Březová | LI | 15,50 | 15,50 | 15,07 | |
2. | Jirkov B | JN | 16,11 | 16,11 | 16,00 |
|
3. | Jílové u Držkova | JN | 16,65 | 16,65 | 15,41 | |
4. | Bystřice | JC | 16,90 | 16,90 | 16,68 | |
5. | Roudný | JN | 17,20 | 16,98 | 17,20 | |
6. | Březovice | MB | 17,59 | 16,39 | 17,59 | |
7. | Sezemice | MB | 18,04 | 17,60 | 18,04 | |
8. | Škodějov Dorost | SM | 18,79 | 18,79 | 18,65 | |
9. | Pilínkov, Liberec XXIV | LI | 19,36 | 19,17 | 19,36 | |
10. | Příchovice | JN | 20,06 | 18,57 | 20,06 | |
11. | Pěnčín | LI | 24,10 | 24,10 | 23,11 | |
12. | Záskalí | LI | 24,48 | 23,58 | 24,48 | |
13. | Krásná Ves | MB | 25,87 | 15,69 | 25,87 | |
14. | Karlinky | LI | 29,30 | 29,30 | 15,48 | |
15. | Koberovy | JN | 30,08 | 30,08 | 28,72 | |
16. | Pěnčín | JN | NP | NP | NP | |
16. | Chyjice | JC | NP | NP | NP | |
16. | Krásná Ves Bé | MB | NP | NP | NP | |
16. | Desná III | JN | NP | NP | NP | |
16. | Škodějov | SM | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | JN | 17,82 | 17,74 | 17,82 | |
2. | Jeřmanice | LI | 19,69 | 19,46 | 19,69 | |
3. | Dalešice | JN | 19,79 | 19,79 | 18,06 | |
4. | Krásná Ves | MB | 19,80 | 19,80 | 19,09 | |
5. | Bratříkov | JN | 19,93 | 19,59 | 19,93 | |
6. | Slatiny | JC | 20,34 | 20,10 | 20,34 | |
7. | Radimovice | LI | 20,64 | 19,71 | 20,64 | |
8. | Radimovice B | LI | 23,41 | 22,30 | 23,41 | |
9. | Březová | LI | 24,48 | 24,48 | 23,12 | |
10. | Pilínkov, Liberec XXIV | LI | 25,20 | 24,66 | 25,20 | |
11. | Malá Skála B | JN | 25,49 | 25,49 | 20,07 | |
12. | Pěnčín | LI | 45,36 | 45,36 | 44,31 | |
13. | Roudný | JN | 48,29 | 48,29 | 26,10 | |
14. | Hodkovice nad Mohelkou | LI | NP | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Sezemice | MB | 20,90 | 20,90 | 20,13 | |
2. | Březová | LI | 21,11 | 20,24 | 21,11 | |
3. | Dalešice | JN | 21,43 | 21,43 | 20,65 | |
4. | Bystřice | JC | 21,53 | 21,53 | 20,30 | |
5. | Březovice | MB | 21,71 | 21,53 | 21,71 | |
6. | Dalešice Ženy | JN | 22,05 | 21,34 | 22,05 | |
7. | Roudný | JN | 22,44 | 22,44 | 21,44 | |
8. | Škodějov Dorost | SM | 22,51 | 22,51 | 22,29 | |
9. | Radimovice | LI | 22,74 | 21,68 | 22,74 | |
10. | Dalešice B | JN | 23,02 | 22,67 | 23,02 | |
11. | Roztoky u Semil | SM | 23,13 | 23,13 | 22,19 | |
12. | Příchovice | JN | 25,19 | 25,19 | 25,10 | |
13. | Pěnčín | LI | 25,41 | 24,62 | 25,41 | |
14. | Petrašovice | LI | 25,94 | 25,94 | 23,44 | |
15. | Pěnčín Ženy | LI | 29,47 | 29,47 | 26,73 | |
16. | Škodějov | SM | 39,20 | 23,10 | 39,20 | |
17. | Záskalí | LI | 40,10 | 39,11 | 40,10 | |
18. | Desná I | JN | 41,16 | 41,16 | 40,85 | |
19. | Brniště | CL | 83,56 | 83,56 | 63,47 | |
20. | Chyjice | JC | NP | NP | NP | |
20. | Roudný Ženy | JN | NP | NP | NP | |
20. | Koberovy | JN | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2013/06/15 |
Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn |
FNC |
2014/06/21 |
Frýdštejn, FNC Frýdštejn |
FNC |
2015/06/20 |
Frýdštejn, FNC Frýdštejn |
FNC |
2016/06/18 |
Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn |
FNC |
2016/11/19 |
Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016 |
FNC |
2017/06/17 |
Frýdštejn, FNC Frýdštejn |
FNC |
2018/06/16 |
Frýdštejn, FNC Frýdštejn |
FNC |
2019/06/15 |
Frýdštejn, Frýdštejn |
FNC |
2022/06/18 |
Frýdštejn, FNC Frýdštejn |
FNC |
2023/06/17 |
Frýdštejn, FNC Frýdštejn |
FNC |
2024/06/15 |
Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře