Jirkov 2019 (Jablonec nad Nisou)
Jirkovská proudnice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 08. 2019 10:00 |
| Kontakt: | Tomáš Fichtner |
| Telefon: | 774 356 017 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 17,62 | 16,52 | 17,62 | 1,10 | |
![]() | 2. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,14 | 17,84 | 18,14 | 0,30 | |
![]() | 3. | Jeřmanice | Liberec | 18,42 | 17,70 | 18,42 | 0,72 | |
![]() | 4. | Sychrov B | Mladá Boleslav | 18,63 | 18,36 | 18,63 | 0,27 | |
![]() | 5. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,90 | 18,68 | 18,90 | 0,22 | |
![]() | 6. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 19,03 | 19,03 | 18,11 | 0,92 | |
![]() | 7. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 19,36 | 19,07 | 19,36 | 0,29 | |
![]() | 8. | Ploukonice | Semily | 19,53 | 18,03 | 19,53 | 1,50 | |
![]() | 9. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 20,77 | 20,77 | 20,61 | 0,16 | |
![]() | 10. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 21,05 | 19,06 | 21,05 | 1,99 | |
![]() | 11. | Mříčná | Semily | 31,27 | 20,66 | 31,27 | 10,61 | |
![]() | 12. | Košťálov | Semily | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,11 | 16,61 | 16,61 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 16,65 | 16,30 | 16,65 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice | Semily | 16,74 | 16,80 | 16,80 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Rašín | Jičín | 16,58 | 16,88 | 16,88 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,89 | 17,01 | 17,01 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chrášťany | Litoměřice | 16,73 | 17,04 | 17,04 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dneboh | Mladá Boleslav | 17,07 | 16,45 | 17,07 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dubenec | Trutnov | 17,09 | 16,94 | 17,09 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pšánky | Hradec Králové | 16,95 | 17,09 | 17,09 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Březová | Liberec | 16,98 | 17,11 | 17,11 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 16,58 | 17,13 | 17,13 | 2018/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,85 | 17,16 | 17,16 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,49 | 17,19 | 17,19 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Třebnouševes | Jičín | 17,22 | 17,12 | 17,22 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešnice | Semily | 17,21 | 17,22 | 17,22 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,56 | 17,24 | 17,24 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 17,26 | 17,21 | 17,26 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,27 | 16,97 | 17,27 | 2018/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Renmotor Jinolice | Jičín | 17,30 | 16,74 | 17,30 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,27 | 17,30 | 17,30 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,01 | 17,31 | 17,31 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,03 | 17,31 | 17,31 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Březová | Liberec | 16,75 | 17,32 | 17,32 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 17,15 | 17,32 | 17,32 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Březová | Liberec | 17,34 | 16,80 | 17,34 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,37 | 17,36 | 17,36 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,70 | 17,37 | 17,37 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 17,81 | 17,39 | 17,39 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,39 | 17,06 | 17,39 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 17,40 | 17,16 | 17,40 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 15.08.2019 06:35 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 16.08.2019 10:35 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | 15.08.2019 06:35 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 16.08.2019 10:35 |
Videa a fotografie týmu










