Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,16 | 15,85 | 16,16 | |
2. | Letohrad - Orlice B | UO | 17,26 | 16,80 | 17,26 | |
3. | Letohrad - Kunčice B | UO | 17,69 | 15,95 | 17,69 | |
4. | Myštěves | HK | 17,41 | 16,30 | 17,41 | |
5. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,15 | 17,15 | 16,77 | |
6. | Bašnice | JC | 17,36 | 17,36 | 17,23 | |
7. | Dubenec | TU | 17,44 | 17,44 | 16,57 | |
8. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,72 | 17,54 | 17,72 | |
9. | Záchlumí | UO | 23,89 | 23,89 | 23,07 | |
10. | Bystřec A | UO | 18,28 | 18,28 | 18,10 | |
11. | Horní Čermná | UO | NP | NP | NP | |
12. | Horní Třešňovec | UO | 18,47 | 18,47 | 18,11 | |
13. | Lanšperk | UO | 18,56 | 18,14 | 18,56 | |
14. | Lukavice | UO | 19,74 | 19,74 | 19,06 | |
15. | Bošín | UO | 19,70 | 19,40 | 19,70 | |
16. | Bystřec B | UO | 19,88 | 19,88 | 19,06 | |
17. | Králíky | UO | 23,10 | 20,68 | 23,10 | |
18. | Košťálov | SM | NP | NP | NP | |
19. | Dlouhoňovice | UO | 21,42 | 21,42 | 21,16 | |
20. | Nekoř | UO | 28,37 | 27,23 | 28,37 | |
21. | Přívrat | UO | 34,81 | 20,90 | 34,81 | |
22. | Nepomuky | UO | 23,54 | 23,54 | 22,66 | |
23. | Dolní Čermná | UO | 32,49 | 18,36 | 32,49 | |
24. | Černovír | UO | 34,90 | 31,48 | 34,90 | |
25. | Česká Rybná | UO | 35,62 | 35,62 | 22,17 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | SM | 16,63 | 16,32 | 16,63 | |
2. | Myštěves | HK | 17,60 | 17,60 | 17,35 | |
3. | Katusice | MB | 17,70 | 17,70 | 17,67 | |
4. | Letohrad - Červená | UO | 18,65 | 17,75 | 18,65 | |
5. | Nepomuky | UO | 17,57 | 17,12 | 17,57 | |
6. | Dolní Přím | HK | 17,97 | 17,97 | 17,94 | |
7. | Dlouhá Ves | RK | 29,31 | 26,93 | 29,31 | |
8. | Letohrad - Kunčice A | UO | 19,22 | 19,22 | 18,41 | |
9. | Lukavice | UO | NP | NP | NP | |
10. | Letohrad - Kunčice B | UO | NP | NP | NP | |
11. | Dlouhoňovice | UO | 21,65 | 21,65 | 20,08 | |
12. | Česká Rybná | UO | 26,21 | 26,21 | 25,90 | |
13. | Horní Třešňovec | UO | 30,81 | 30,81 | 30,23 | |
14. | Černovír | UO | 23,19 | 22,16 | 23,19 | |
15. | Nekoř | UO | 23,73 | 20,81 | 23,73 | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 18,12 | 17,09 | 18,12 | |
2. | Letohrad - Orlice B | UO | 17,03 | 17,03 | 16,71 | |
3. | Letohrad - Kunčice B | UO | 17,09 | 16,49 | 17,09 | |
4. | Myštěves | HK | 17,11 | 17,11 | 16,45 | |
5. | Letohrad - Jeleni | UO | NP | NP | NP | |
6. | Bašnice | JC | NP | NP | NP | |
7. | Dubenec | TU | 19,71 | 19,71 | 19,12 | |
8. | Letohrad - Kunčice D | UO | NP | NP | NP | |
9. | Záchlumí | UO | 18,10 | 18,10 | 17,94 | |
10. | Bystřec A | UO | 20,00 | 19,79 | 20,00 | |
11. | Horní Čermná | UO | 18,37 | 17,93 | 18,37 | |
12. | Horní Třešňovec | UO | NP | 18,52 | NP | |
13. | Lanšperk | UO | 18,67 | 18,53 | 18,67 | |
14. | Lukavice | UO | 19,49 | 19,49 | 18,19 | |
15. | Bošín | UO | NP | NP | NP | |
16. | Bystřec B | UO | NP | NP | NP | |
17. | Králíky | UO | 20,36 | 20,04 | 20,36 | |
18. | Košťálov | SM | 20,49 | 20,49 | 18,39 | |
19. | Dlouhoňovice | UO | 21,64 | 21,64 | 19,31 | |
20. | Nekoř | UO | 21,51 | 20,72 | 21,51 | |
21. | Přívrat | UO | 22,61 | 21,12 | 22,61 | |
22. | Nepomuky | UO | 29,67 | 29,67 | 29,34 | |
23. | Dolní Čermná | UO | 24,00 | 18,38 | 24,00 | |
24. | Černovír | UO | 24,80 | 24,80 | 24,20 | |
25. | Česká Rybná | UO | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | SM | 17,68 | 17,68 | 16,80 | |
2. | Myštěves | HK | 16,66 | 16,66 | 16,13 | |
3. | Katusice | MB | 17,43 | 17,18 | 17,43 | |
4. | Letohrad - Červená | UO | 17,52 | 17,14 | 17,52 | |
5. | Nepomuky | UO | 19,19 | 17,69 | 19,19 | |
6. | Dolní Přím | HK | 18,29 | 18,29 | 17,84 | |
7. | Dlouhá Ves | RK | 18,29 | 18,20 | 18,29 | |
8. | Letohrad - Kunčice A | UO | 32,49 | 32,49 | 32,22 | |
9. | Lukavice | UO | 23,36 | 23,36 | 20,27 | |
10. | Letohrad - Kunčice B | UO | 20,40 | 20,40 | 18,58 | |
11. | Dlouhoňovice | UO | NP | NP | NP | |
12. | Česká Rybná | UO | 21,80 | 21,80 | 21,10 | |
13. | Horní Třešňovec | UO | 23,15 | 23,15 | 17,95 | |
14. | Černovír | UO | 28,10 | 28,10 | 27,77 | |
15. | Nekoř | UO | 37,23 | 37,23 | 31,72 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2014/08/31 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2015/07/18 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2016/07/02 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2017/06/25 |
Nepomuky, 7. kolo VČHL |
VČHL |
2017/06/25 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2018/07/01 |
Nepomuky, 5. kolo VČHL |
VČHL |
2018/07/01 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2019/06/30 |
Nepomuky, 6. kolo VČHL |
VČHL |
2019/06/30 |
Nepomuky, Nepomuky |
VCU |
2020/09/05 |
Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár |
- |
2021/06/19 |
Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár |
VCU |
2021/06/19 |
Nepomuky, VČHL Nepomuky |
VČHL |
2022/05/29 |
Nepomuky, VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky |
VČHL |
2022/05/29 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
2023/05/27 |
Nepomuky, VČHL Nepomuky |
VČHL |
2024/06/01 |
Nepomuky, VČHL Nepomuky |
VČHL |
2024/06/01 |
Nepomuky, Nepomucký pohár |
VCU |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře