Liga: | BIOMAC HE |
Místo: | Bezděčí u Trnávky |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 14. 05. 2022 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 08. 05. 2022 18:00 |
Konec rezervace: | 14. 05. 2022 10:00 |
Začátek tipování: | 08. 05. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 14. 05. 2022 00:00 |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bezdeci-u-trnavky-12364.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 14,49 | 14,27 | 14,49 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Hrabišín | SU | 14,11 | 14,90 | 14,90 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bílovice A | PV | 14,94 | 14,68 | 14,94 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Plinkout | OL | 14,98 | 14,50 | 14,98 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Stradouň | UO | 14,62 | 15,29 | 15,29 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Domamyslice | PV | 14,56 | 15,67 | 15,67 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Dolany | OL | 14,88 | 15,82 | 15,82 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Bezděčí u Trnávky | SY | 16,00 | 15,43 | 16,00 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Těšetice Tyfočáci | OL | 14,60 | 16,00 | 16,00 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Mladeč | OL | 16,08 | 16,01 | 16,08 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Bludov | SU | 16,37 | 16,43 | 16,43 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Dub nad Moravou | OL | 17,08 | 16,07 | 17,08 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Chválkovice | OL | 17,53 | 15,58 | 17,53 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Nemrlov | SU | 18,02 | 15,74 | 18,02 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Střelice | OL | 15,50 | 21,62 | 21,62 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Břevenec | OL | 22,06 | 14,99 | 22,06 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Břidličná | BR | 23,33 | 22,58 | 23,33 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Sobotín | SU | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Velká Bystřice | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Janovice | BR | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žernovník A | BK | 16,80 | 17,20 | 17,20 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Krasice - Prostějov | PV | 17,57 | 16,93 | 17,57 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Hrabišín | SU | 18,35 | 17,60 | 18,35 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Dolní Libina | SU | 19,43 | 17,23 | 19,43 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Bezděčí u Trnávky | SY | 20,23 | 20,31 | 20,31 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Žernovník B | BK | 18,97 | 20,96 | 20,96 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Droždín Chvádrož | OL | 19,50 | 21,51 | 21,51 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Cholina | OL | 21,72 | 21,50 | 21,72 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Vojnice | OL | 21,05 | 21,98 | 21,98 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Nová Dědina | OL | 22,01 | 22,84 | 22,84 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Dub nad Moravou | OL | 18,82 | 36,15 | 36,15 | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Senetářov | BK | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Velký Týnec | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Plumlov | PV | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Dolany | OL | NP | NP | NP | 2023/05/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/05/14 | Bezděčí u Trnávky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2024/05/04 | Bezděčí u Trvánky, Bezděčí u Trnávky (2B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/22 | Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) | |
2024/06/23 | Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) | |
2024/06/29 | Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) | |
2024/07/20 | Šumvald, Šumvald | |
2024/07/27 | Janovice, Janovice (2B) | |
2024/08/10 | Hrabišín, Hrabišín (3B) | |
2024/08/11 | Třeština, Třeština (3B) | |
2024/09/07 | Dolany, Dolany (2B - noční) | |
2024/09/21 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |