Liga: | - |
Místo: | Dub nad Moravou |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 24. 06. 2023 08:45 |
Kontakt: | Barbora Paráková |
Telefon: | 775658611 |
Začátek rezervace: | 11. 06. 2023 19:00 |
Konec rezervace: | 24. 06. 2023 08:45 |
Začátek tipování: | 24. 06. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 24. 06. 2023 00:00 |
Zadal: | Barbora Paráková |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Děti |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/hasicizdubu/ |
Poznámka pořadatele
Sdh Dub nad Moravou zve všechny týmy na dětskou soutěž v požárním útoku v kategoriích přípravka, mladší žáci a starší žáci. Soutěž bude dvoukolová. Příjezd družstev do 8:45 ,nástup a porada velitelů 9:00 . Na všechny se těšíme.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dub-nad-moravou-13435.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Starší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Těšetice | OL | Tomáš Pospíšil | ||
2 | 2 | Blatec | OL | Eva Skládalová | ||
3 | 3 | Nenakonice | OL | Matěj Tomeček | ||
4 | 4 | Kožušany | OL | Petr Šmakal | ||
5 | 5 | Senice na Hané | OL | Veronika Poppová | ||
6 | 7 | Náměšť na Hané | OL | Linda De Roecková | ||
Mladší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Dub nad Moravou | OL | Barbora Paráková | ||
2 | 2 | Blatec | A | OL | Eva Skládalová | |
3 | 3 | Olomouc | Holice A | OL | Martin Kučera | |
4 | 5 | Blatec | B | OL | Eva Skládalová | |
5 | 6 | Nenakonice | OL | Matěj Tomeček | ||
6 | 7 | Olomouc | Holice B | OL | Martin Kučera | |
7 | 8 | Kožušany | OL | Petr Šmakal | ||
Přípravka | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Olomouc | Holice | OL | Martin Kučera | |
2 | 2 | Dub nad Moravou | OL | Barbora Paráková | ||
3 | 3 | Blatec | OL | Eva Skládalová |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šumvald | OL | 16,19 | 16,58 | 16,58 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Velký Týnec | OL | 16,25 | 16,79 | 16,79 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Hoštice | KM | 16,56 | 16,82 | 16,82 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Nenakonice | OL | 15,41 | 17,84 | 17,84 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Chvalnov | KM | 18,41 | 18,79 | 18,79 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Kokory | PR | 17,36 | 19,20 | 19,20 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Grygov | OL | 20,05 | 21,00 | 21,00 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Bělkovice-Lašťany | OL | 24,36 | 18,68 | 24,36 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Dub nad Moravou | OL | 26,99 | 27,12 | 27,12 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Zborovice | KM | 17,59 | 27,91 | 27,91 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Otinoves | PV | NP | NP | NP | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Sobíšky | PR | NP | NP | NP | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mladeč | OL | 20,31 | 20,57 | 20,57 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Dub nad Moravou | OL | 20,98 | 20,30 | 20,98 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Blatec | OL | 20,56 | 21,18 | 21,18 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Tovačov | PR | 22,68 | 22,85 | 22,85 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Drahlov | OL | 22,82 | 24,80 | 24,80 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Nenakonice | OL | 20,33 | 29,71 | 29,71 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Císařov | PR | 19,52 | 33,96 | 33,96 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Nětčice | KM | 18,16 | 35,13 | 35,13 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Náměšť na Hané | OL | NP | NP | NP | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/08 | Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
Kdy | Kde | Liga |