Liga: | VCPV |
Místo: | Lipová |
Okres: | Prostějov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 18. 07. 2015 15:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 13. 07. 2015 20:00 |
Konec rezervace: | 18. 07. 2015 12:00 |
Začátek tipování: | 13. 07. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 17. 07. 2015 00:00 |
Zadal: | Stanislav Režný |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lipova-6654.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Lipová | PV | Stanislav Režný | ||
2 | 2 | Cholina | OL | Stanislav Režný | ||
3 | 3 | Čelechovice na Hané | PV | Zdeněk Smolka | ||
4 | 4 | Buková | PV | Michal Ošlejšek | ||
5 | 5 | Soběsuky | PV | Stanislav Režný | ||
6 | 6 | Dětkovice | B | PV | Ladislav Kořínek | |
7 | 7 | Bílovice | PV | Stanislav Režný | ||
8 | 8 | Olešnice | X | OL | Petra Hubáčková | |
9 | 9 | Domamyslice | PV | Martin Vykopal | ||
10 | 10 | Niva | PV | Jaroslav Servus | ||
11 | 11 | Ludéřov | OL | Tomáš Sklenák | ||
12 | 12 | Benešov | BK | Martin Švéda | ||
13 | 13 | Dětkovice | A | PV | Ladislav Kořínek | |
14 | 14 | Loučany | OL | Petr Bartoněk | ||
15 | 15 | Domamyslice | B | PV | Martin Vykopal | |
16 | 16 | Okrouhlá | BK | Stanislav Režný | ||
17 | 17 | Petrovice | SK | BK | Roman Skoták | |
18 | 22 | Myslejovice | TOP | PV | Milan Buriánek | |
19 | 23 | Lipová | B-TOP | PV | Martin Barták | |
20 | 30 | Jabloňany | BK | Marek Vlach | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Bílovice | PV | Stanislav Režný | ||
2 | 2 | Petrovice | SK | BK | Kateřina Skotáková | |
3 | 3 | Soběsuky | PV | Stanislav Režný | ||
4 | 4 | Okrouhlá | BK | Stanislav Režný | ||
5 | 5 | Bílovice | B | PV | Stanislav Režný | |
6 | 6 | Pěnčín | PV | Martin Bartoš | ||
7 | 7 | Soběsuky | B | PV | Stanislav Režný | |
8 | 10 | Ludéřov | OL | Tomáš Sklenák |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/06/12 | Lipová, O pohár starosty | |
2011/06/18 | Lipová, | |
2011/06/18 | Lipová, | |
2012/06/09 | Lipová, O pohár Lipová | |
2012/07/21 | Lipová, O pohár SDH Lipová | |
2012/07/21 | Lipová, | |
2013/06/09 | Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová | |
2013/06/09 | Lipová, O pohár Lipová | |
2014/07/20 | Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová | |
2014/07/20 | Lipová, hřiště, O pohár starosty | |
2015/07/18 | Lipová, hřiště, O pohár starosty | |
2016/07/23 | Lipová, O pohár | |
2017/07/29 | Lipová, O pohár starosty | |
2018/07/21 | Lipová, Pohár starosty | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Čelechovice na Hané, Pohárová soutěž | |
2024/06/29 | Bílovice, Pohárová soutěž | |
2024/07/13 | Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP | |
2024/07/20 | Niva, Pohárová soutěž | |
2024/07/27 | Otinoves, Pohárová soutěž | |
2024/08/24 | Pěnčín, Pohárová soutěž | |
2024/09/14 | Soběsuky, Pohárová soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |