Liga: | BIOMAC HE |
Místo: | Plinkout |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 14. 08. 2021 13:00 |
Kontakt: | zástupce Hanácká extraliga |
Telefon: | +420 722 905 861 |
Začátek rezervace: | 08. 08. 2021 18:00 |
Konec rezervace: | 14. 08. 2021 12:00 |
Začátek tipování: | 01. 08. 2021 20:00 |
Konec hlasování: | 07. 08. 2021 00:00 |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://biomac-hanackaextraliga.cz/ |
Poznámka pořadatele
!!! Soutěž se uskuteční v hasičském areálu DOLNÍ LIBINY !!!
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plinkout-11688.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Plinkout | OL | BIOMAC Hanácká extraliga | ||
2 | 2 | Čechy pod Kosířem | PV | Petr Fiala | ||
3 | 3 | Dětkovice | PV | Ladislav Kořínek | ||
4 | 4 | Chválkovice | OL | Ondřej Šafařík | ||
5 | 5 | Janovice | BR | Tomáš Nebes | ||
6 | 6 | Chválkovice | OL | Bernard ŠAFAŘÍK | ||
7 | 8 | Dolní Libina | SU | Adéla Blažková | ||
8 | 9 | Dolany | OL | Bernard ŠAFAŘÍK | ||
9 | 10 | Mladeč | OL | Radek Hégr | ||
10 | 11 | Velká (Hranice III) | PR | Ondřej Hlavinka | ||
11 | 12 | Bludov | SU | Tomáš Riedl | ||
12 | 13 | Šumvald | OL | Michal Blumtritt | ||
13 | 14 | Hrabišín | SU | Adéla Blažková | ||
14 | 15 | Kokory | PR | Libor Daňa | ||
15 | 20 | Nová Dědina | OL | Eva Dušková | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Dub nad Moravou | OL | Barbora Paráková | ||
2 | 2 | Dolní Libina | SU | Klára Blažková | ||
3 | 3 | Dětkovice | PV | Ladislav Kořínek | ||
4 | 4 | Pěnčín | PV | Adéla Blažková | ||
5 | 5 | Velký Týnec | OL | Anna Majerova | ||
6 | 6 | Chválkovice | OL | Ondřej Šafařík | ||
7 | 7 | Šumvald | OL | Nikola Tylová | ||
8 | 8 | Haňovice | OL | Martin Gazárek | ||
9 | 9 | Hlubočky | OL | Pavla Jahnová | ||
10 | 10 | Nová Dědina | OL | Eva Dušková | ||
11 | 11 | Dolany | OL | Dominika Švecová | ||
12 | 12 | Pěnčín | PV | Monika Hrazdilová | ||
13 | 13 | Hrabišín | SU | Roman Jírů | ||
14 | 14 | Světlá | ženy | BR | Martin Král |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | 17,40 | 17,04 | 17,40 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,76 | 17,84 | 17,84 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Hrabišín | SU | 17,75 | 17,90 | 17,90 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Velký Týnec | OL | 18,74 | 18,95 | 18,95 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Dub nad Moravou | OL | 18,47 | 20,43 | 20,43 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Šumvald | OL | 20,35 | 20,50 | 20,50 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Nová Dědina | OL | 32,37 | 33,21 | 33,21 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Dolany | OL | 35,11 | 35,23 | 35,23 | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Droždín Chvádrož | OL | NP | NP | NP | 2023/09/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/08/09 | Plinkout, OL, | |
2009/08/08 | Plinkout, OL, | |
2013/08/10 | Plinkout, | |
2014/08/09 | Plinkout, O pohár | |
2015/08/08 | Plinkout, Plinkout | |
2016/08/13 | Plinkout, Hanácká Extraliga 3b | |
2016/08/13 | Plinkout, Hanácká extraliga 3B | |
2017/08/12 | Plinkout, Plinkout | |
2018/07/28 | Plinkout, Plinkout | |
2019/08/31 | Plinkout, Plinkout | |
2020/08/29 | Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout | |
2021/08/14 | Plinkout, BIO-HE Plinkout | |
2022/10/08 | Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) | |
2023/09/23 | Plinkout, 12. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B) | |
2024/09/21 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/22 | Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) | |
2024/06/23 | Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) | |
2024/06/29 | Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) | |
2024/07/20 | Šumvald, Šumvald | |
2024/07/27 | Janovice, Janovice (2B) | |
2024/08/10 | Hrabišín, Hrabišín (3B) | |
2024/08/11 | Třeština, Třeština (3B) | |
2024/09/07 | Dolany, Dolany (2B - noční) | |
2024/09/21 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |