Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka Muži >35 let Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 2 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAMCOVÁ Barbora Hutisko-Solanec | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,91 | 11 | 0 | |
Adamcová Barbora Hutisko-Solanec | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,29 | 11 | 0 | |
Batrla Dominik Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 30,04 | 101 | 0 | |
Bornhorst Petr Kostelec nad Č. lesy | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 30,63 | 103 | 0 | |
Drozd Lukáš Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 40,50 | 105 | 0 | |
Drozd Tomáš Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 22,48 | 86 | 0 | |
Drozdová Tatiana Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 25,14 | 91 | 0 | |
Fousková Alexandra Kostelec nad Č. lesy | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,00 | 44 | 0 | |
Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,56 | 9 | 0 | |
Koňaříková Michaela Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,16 | 19 | 0 | |
Krutílková Lucie Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,39 | 48 | 0 | |
Lindáková Petra Kostelec nad Č. lesy | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 22,91 | 75 | 0 | |
Michálková Rozárie Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,48 | 50 | 0 | |
MÍŠEK Mattias Cholupnice | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 33,38 | 145 | 0 | |
Orság Maxmilián Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 23,00 | 88 | 0 | |
Orság Sebastián Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,13 | 64 | 0 | |
Orságová Lucie Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 32,66 | 103 | 0 | |
Pukýš Dominik Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 25,03 | 96 | 0 | |
Secký Daniel Seč | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,29 | 26 | 0 | |
Shash Samuel Seč | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,26 | 40 | 0 | |
Slováková Simona Hutisko-Solanec | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 20,49 | 62 | 0 | |
Smočková Tereza Hutisko-Solanec | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 24,23 | 85 | 0 | |
SPÁLENSKÁ Anna Seč | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 21,76 | 92 | 0 | |
Spálenská Anna Seč | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 22,07 | 71 | 0 | |
ŠŤASTNÝ Dominik Praha-Cholupice | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | NP | 158 | 0 | |
Tureček Tadeáš Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 23,86 | 90 | 0 | |
Žylová Patricie Kostelec nad Č. lesy | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 24,02 | 84 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo TCL 202112. místo HBMH 202213. místo HBMH 202214. místo HBMH 202215. místo HBMH 202216. místo HBMH 202217. místo HBMH 202218. místo HBMH 202219. místo HBMH 202220. místo HBMH 202211. místo HBMH 202210. místo HBMH 20221. místo HBMH 20222. místo HBMH 20223. místo HBMH 20224. místo HBMH 20225. místo HBMH 20226. místo HBMH 20227. místo HBMH 20228. místo HBMH 20229. místo HBMH 202212. místo HBMH 202313. místo HBMH 202314. místo HBMH 202315. místo HBMH 202316. místo HBMH 202317. místo HBMH 202318. místo HBMH 202319. místo HBMH 202320. místo HBMH 202311. místo HBMH 202310. místo HBMH 20231. místo HBMH 20232. místo HBMH 20233. místo HBMH 20234. místo HBMH 20235. místo HBMH 20236. místo HBMH 20237. místo HBMH 20238. místo HBMH 20239. místo HBMH 202316. místo TCL 2024
Fire Sport
Tým: - ADAMCOVÁ Barbora Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 15,91 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 16,29 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Batrla Dominik Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 30,04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Bornhorst Petr Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 30,63 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Drozd Lukáš Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 40,50 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Drozd Tomáš Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 22,48 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Drozdová Tatiana Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 25,14 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Fousková Alexandra Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 19,00 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 15,56 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Koňaříková Michaela Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 17,16 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Krutílková Lucie Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 19,39 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Lindáková Petra Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 22,91 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Michálková Rozárie Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 19,48 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - MÍŠEK Mattias Cholupnice, nejlepěí čas: 33,38 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Orság Maxmilián Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 23,00 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Orság Sebastián Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 19,13 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Orságová Lucie Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 32,66 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Pukýš Dominik Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 25,03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Secký Daniel Seč, nejlepěí čas: 16,29 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Shash Samuel Seč, nejlepěí čas: 17,26 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Slováková Simona Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 20,49 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Smočková Tereza Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 24,23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - SPÁLENSKÁ Anna Seč, nejlepěí čas: 21,76 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Spálenská Anna Seč, nejlepěí čas: 22,07 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - ŠŤASTNÝ Dominik Praha-Cholupice, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Tureček Tadeáš Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 23,86 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Žylová Patricie Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 24,02 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Hřeby.cz | http://www.hreby.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře